Najnowszy użytkownik: agata
Zdjęcie miesciąca Grudzien

XXX Niedziela zwykła
XXX Niedziela zwykła.

1. W czwartek uroczystość Wszystkich Świętych. 1 i 2 listopada jak, co roku bez zmian. 11.30 różaniec wypominkowy Msza św. godz. 12.00 . Spowiedź w piątek godz. 16.00. Chorych odwiedzamy w sobotę od rana.

2. Pielęgnując groby pamiętajmy; kto jest prawnym opiekunem grobowca jego dysponentem. W kancelarii parafialnej po upływie 20 lat należy zgłosić przedłużenie rezerwacji lub rezygnację - zgodnie z ustawą o cmentarzach.

2. Imiona osób bliskich sercu polecanych modlitwie piszemy wyraźnie w pierwszym przypadku. Mężczyzna –Stanisław, kobieta –Stanisława. Różaniec wypominkowy kościele godz. 16.30 i Msza.

3. Miejmy odwagę stać przy takich wartościach jak Bóg, Kościół, rodzina i Ojczyzna. Podziękowanie za owocobranie, za rok urodzajny, pełen darów Opatrzności i pracy rąk ludzkich 11 listopada. O upieczenie chleba o smaku jabłek prosimy rodziny z Wojciechowa. Przed sumą nauczyciele – emeryci przedstawią montaż słowno - muzyczny w 100-lecie Niepodległej.

4. Podziękowanie za sprzątanie kościoła. Byli proszeni. Na sobotę na godz. 9.00 z Piotrawin od Kamienia; Król Halina vel Katarzyna, Stola Jan, Cielepa Ewa.
Będzie podstawiona przy cmentarzu przyczepa na części organiczne ziemia, liście, gałęzie.

5. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką u ministrantów. Zachęcamy do jej lektury.

6. Dla chętnych trzydniowa wycieczka 15-17 listopad trasą Kraków-Biały Dunajec, Zakopane-Kalwaria Zebrzydowska- Wadowice-Oświęcim. Strażacy zabierają mundur galowy.

7. Solenizantom i Jubilatom; życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i świętych patronów.

8. Za tych, których rocznica śmierci w tym tygodniu. Requiescant in pace.