Zdjęcie miesciąca Czerwiec

III Niedziela Wielkanocy

26.04.2009

We wtorek o godzinie 9.30 odbędzie się w naszej parafii wizytacja Kurii Biskupiej przed wizytacją Ks. Biskupa Artura Mizińskiego.
II Niedziela Wielkanocy Miłosierdzia Bożego

19.04.2009

W tym tygodniu czcimy:
23 kwietnia w czwartek Św. Wojciecha BM, Głównego Patrona Polski,
25 kwietnia w sobotę Św. Marka Ewangelistę.

Imieniny księdza Wojciecha

NIEDZIELA PALMOWA

05.04.2009

Pierwsza niedziela miesiąca kwietnia, zmiana tajemnic różąńcowych - intencja ogólna "Aby Pan błogosławił pracy rolników obfitymi plonami i sprawił, że bogatsze narody będą bardziej wrażliwe na dramat głodu w świecie", - intencja misyjna "Aby chrześcijanie, pracujący na terytoriach, gdzie ubodzy, słabi, kobiety i dzieci żyją w szczególnie tragicznych warunkach, byli znakiem nadziei dzięki odważnemu świadectwu Ewangelii solidarności i miłości".
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

29.03.2009

Zakończyliśmy rekolekcje wielkopostne, w imieniu całej wspólnoty parafialnej serdecznie dziękujemy Ks. Kan. Ryszardowi Rakowi z Boisk za trud prowadzenia nauk rekolekcyjnych. Bóg zapłać.

W czwartek 2 kwietnia obchodzimy 4 rocznicę śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II z tej racji zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godzinie 17.00 na której będziemy się modlić o Jego beatyfikację.

W piątek 3 kwietnia I piątek miesiąca, Droga Krzyżowa w Piotrawinie o godzinie 15.30 a następnie Msza św. dla uczniów klas II i III gimnazjum /komunia św./.

W sobotę 4 kwietnia I sobota miesiąca, Msza św. o Niepokalnym Sercu NMP o godzinie 7.30.

Przyszła niedziela to niedziela Męki Pańskiej czyli Niedziela Palmowa, upamiętniająca uroczysty wjazd Chrystusa do Jerozolimy. Na każdą Mszę św. przychodzimy z palmami.

W przyszłą niedzielę będziemy mogli nabyć "Chlebek dobroci".
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22.03.2009

W środę 25 marca uroczystość Zwiastowanie Pańskie, Msze św. w Piotrawinie o godzinie 9.30 i 16.00, w Zgodzie o godzinie 8.00, w Kępie Gosteckiej o godzinie 10.45. Taca w tym tygodniu przeznaczona jest na "Fundusz Obrony Życia".

W czwartek 26 marcarozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Te rekolekcje będzie prowadził Ks. Kan. Ryszard Rak z Boisk.

Piotrawin
Msza św. z nauką dla wszystkich o godzinie 9.30
Msza św. z nauką dla dzieci i ich rodziców o godzinie 16.00

Kępa Gostecka
Godzina 11.00

Zgoda
Godzina 17.30

dzień spowiedzi w kaplicach.

Kępa Gostecka
Spowiedź i Msza św. o godzinie 9.00.
Droga Krzyżowa i spowiedź o godzinie 16.00 - zapraszamy rodziców z dziećmi.

Zgoda
Spowiedź i Msza św. o godzinie 11.00.
Droga Krzyżowa i spowiedź o godzinie 18.00 - zapraszamy rodziców z dziećmi.

Piotrawin
Droga Krzyżowa, nauka i Msza św. dla wszystkich o godzinie 15.00.

dzień spowiedzi w Piotrawinie
Msza św. dla dorosłych o godzinie 9.30 i 17.00
Msza św. dla dzieci o godzinie 12.00
Msza św. dla młodzieży o godzinie 15.00
Spowiedź na pół godziny przed każdą Mszą św.

zakończenie rekolekcji.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

08.03.2009

W piątki Wielkiego Postu sprawujemy nabożeństwo Drogi Krzyżowej - w Piotrawinie o godzinie 15.30 i Msza św., w Kępie Gosteckiej o godzinie 16.00, w Zgodzie o godzinie 17.30. Zapraszamy.

W niedziele Wielkiego Postu po Mszy św. o godzinie 12.00 w Piotrawinie odprawiamy nabożeństwo Gorzkich Żali. Zachęcamy wszystkich do jak najliczniejszego udziału w nabożeństwach wielkopostnych.