XXVIII Niedziela Zwykła - 15.10.2023
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Październik 14 2023 19:24:38
1. W liturgii: poniedziałek – Św. Jadwigi Śląskiej; wtorek – Św. Ignacego Antiocheńskiego; środa – Św. Łukasza Ewangelisty; piątek – Św. Jana Kantego.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe (dni powszednie o godz. 16.30; niedziela o godz. 11.30). Prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej: poniedziałek: Mieszkańcy Piotrawina, wtorek: Kamienia, środa: Kaliszan, czwartek: Głodna, Janiszowa, Łazisk; piątek: Dzieci z kl. III z Rodzicami, sobota: Koła Różańcowe, niedziela: Legion Maryi.

3. Ofiary składane do puszki będą przeznaczone na Fundusz Papieski Jana Pawła II (stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin). Natomiast w przyszłą niedzielę ofiary składane do puszki będą przeznaczone na Fundusz Solidarności Misyjnej.

4. Dziś po Mszy św. o godz. 12 odbędzie się spotkanie formacyjne dla Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.

5. Nowożeńcom Magdalenie i Michałowi życzymy Bożego błogosławieństwa na nowej drodze życia i dziękujemy za kwiaty do kościoła.

6. W zakrystii można kupić kalendarze Maryjne na 2024r.

7. Państwa Radnych prosimy o pomoc w dostarczeniu kartek wypominkowych do Rodzin w naszej Parafii. Kartki można odbierać w zakrystii.

8. Prasa katolicka. Niedziela: Marzenia Św. Jana Pawła II; Dramatyczny głos Papieża; Czarna śmierć. W Gościu Niedzielnym: Papieska historia; Kościół w Polsce w 2023r.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Elżbiecie Chylińskiej, P. Helenie i Marii Jakubczyk. P. W sobotę na godz. 9 prosimy: P. Barbarę Dębicką, P. Magdalenę Czyż, P. Anetę Czyż, P. Agnieszkę Rosły, P. Iwonę Kosik, P. Roberta Kupis, P. Karolinę Tomala.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy +Jadwigę Czaplę z Kępy Gosteckiej. Rocznice śmierci: +Krystyna Kozieł, Piotr Węgrzyn, Zdzisław Buda, Stanisław Węzka, Cecylia Szczęsna. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…