XXX Niedziela Zwykła - 29.10.2022
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Październik 28 2023 21:22:29
1. W liturgii: środa: Uroczystość Wszystkich Świętych – Msza św. w kościele o godz. 9, na cmentarzu: różaniec o godz. 11.30 i o godz. 12 Msza św., a po niej procesja; czwartek: Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Msza św. w kościele o godz. 8, na cmentarzu: różaniec o godz. 11.30 i o godz. 12 Msza św.

2. 1 i 2 listopada kancelaria parafialna będzie nieczynna.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Od rana odwiedzamy chorych, spowiedź od godz. 16.00 – 16.30, Msza św. z pierwszego piątku o godz. 17; Pierwsza sobota: Adoracja o godz. 16, o godz. 16.30 Msza św. wynagradzająca.

4. W dniach 1-8 listopada można ofiarować odpust zupełny za dusze czyśćcowe. Należy w tych dniach być w stanie Łaski uświęcającej, pobożnie odwiedzić cmentarz i pomodlić się za zmarłych.

5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe (dni powszednie o godz. 16.30; niedziela o godz. 11.30). Prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej: poniedziałek: Mieszkańcy Piotrawina, wtorek: Kamienia.

6. Państwa Radnych prosimy o pomoc w dostarczeniu kartek wypominkowych do Rodzin w naszej Parafii. Kartki można odbierać w zakrystii. Harmonogram modlitwy wypominkowej jest wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej naszej Parafii.

7. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na bieżące utrzymanie Parafii, natomiast ofiary z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na Seminarium Duchowne.

8. W zakrystii można kupić kalendarze Maryjne na 2024r.

9. Prasa katolicka. Niedziela: Porozmawiajmy o umieraniu; Rozmowy międzypokoleniowe; Głos Boga. W Gościu Niedzielnym: Gra o duszę; Czy Bóg ceni śmierć?

10. Dziękujemy za sprzątanie i kwiaty do kościoła: P. Oldze Filipek-Mosińskiej, P. Urszuli Filipek, P. Anecie Mroczek, P. Beacie Maj, M. Małgorzacie Bidzińskiej. W sobotę na godz. 9 prosimy: P. Huberta Śpiewaka, P. Bożenę Książek, P. Beatę Grzebińską, P. Małgorzatę Książek, P. Iwonę Książek, P. Annę Borowiec, P. Annę Grądziel, P. Waldemara Jackowskiego.

11. Rocznice śmierci: ++Jan Szmit, Bolesław Rakowski, Bronisława Kwiatkowska, Anna Świder, Zofia Sochalska, Czesława Osuch, Janina Mroczkowska, Zofia Łyjak, Danuta Jabłońska, Zofia Sochaj, Stanisław Piątek, Ks. Władysław Osuch, Mieczysław Jabłoński, Wanda Jaśkowska, Tomasz Walkiewicz, Jan Tumala, Zofia Jagiełło. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…