V Niedziela Wielkiego Postu - 17.03.2024
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Marzec 16 2024 19:57:03
1. W liturgii: Wczoraj na prośbę Episkopatu Polski rozpoczęliśmy Narodową Nowennę w intencji Ojczyzny (na zakończenie Mszy św. odmówimy wspólną modlitwę); wtorek – Uroczystość Św. Józefa, msza św. o godz. 17.

2. Rekolekcje Wielkopostne: 21-23 marca (czwartek-sobota), prowadzi Ks. Dr hab. Krzysztof Grzesiak - Dyrektor Archidiecezjalnego Studium Organistowskiego w Lublinie. Msze św. w kościele o godz. 9 i 17. W Kępie Gosteckiej o 10.30, w Zgodzie o 12. Spowiedź: w sobotę przed Mszą św. od godz. 8.45 i przed Mszą św. wieczorem od godz. 16.30.

3. Dziś po Mszy św. o godz. 12 – spotkanie formacyjne dla Dzieci z klas III.

4. Bardzo prosimy Mieszkańców Kamienia o posprzątanie terenu wokół kościoła.

5. W zakrystii można nabyć Baranki Wielkanocne z czekolady (dochód przeznaczony na Caritas, cena 12 zł).

6. Zapowiedzi: Jakub Solecki kaw. z parafii Oleksów i Katarzyna Wicha panna z parafii tutejszej.

7. Prasa katolicka. Niedziela: Gdy boli dusza; Geniusz kobiety; Bóg zatroszczył się o mnie. Gość Niedzielny: Głosy z Nieba; Relikwie na sprzedaż; Medycyna miłosierdzia.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Elżbiecie Lasek, P. Agnieszce Głazowskiej, P. Małgorzacie Pastwa, P. Grażynie Mroczkowskiej, P. Annie Szuba. W przyszłą sobotę ze względu na rekolekcje prosimy o sprzątanie kościoła o godz. 10.30: P. Annę Stolę, P. Agnieszkę Frączek, P. Katarzynę Smagieł, P. Anetę Rękas, P. Danutę Skorek, P. Agnieszkę Ozimek,

9. Wczoraj pożegnaliśmy śp. Helenę Rosiak z Kopaniny Kamieńskiej. Rocznice śmierci: ++ Genowefa Gregorczyk, Dominik Kwietniewski, Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…