XIII Niedziela zwykła - 30.06.2024
Dodane przez ks Krzysztof Lichota dnia Czerwiec 30 2024 07:29:47
1. W liturgii: środa – Św. Tomasza Ap., piątek – pierwszy miesiąca. Od rana odwiedzamy chorych. Spowiedź od godz. 17.30; sobota – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej i jest to pierwsza sobota miesiąca. Adoracja o godz. 16.30, Msza św. z pierwszej soboty o godz. 17.

2. Dziś Msza św. na cmentarzu: o godz. 12 (11.30 różaniec za zmarłych).

3. W okresie wakacji kancelaria parafialna jest czynna: wtorek, czwartek, piątek w godz. 16-17.

4. Zapowiedzi: Dariusz Grzegorz Głąb kaw. z Par. Bełżyce i Julita Makuszewska panna z par. tutejszej; Paweł Mizura kaw. z Par. Wojciechów i Joanna Przychodzeń panna z par. tutejszej; Mateusz Zygmunt Zielonka kaw. z Lublina i Dominika Kowalska panna z par. tutejszej.

5. Prasa katolicka – Niedziela: Lato bez pułapek; Zamach na katechezę; Gość Niedzielny: Piotr, który łączy; Błogosławiony czas.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: P. Elizie Wawer, P. Hannie Piątek, P. Justynie Świątkowskiej, P. Adamowi Bochra. W sobotę na godz. 9 prosimy: P. Grażynę Osuch, P. Ryszarda Gliwickiego, P, Barbarę Stępień, P. Hannę Jakoniuk, P. Zofię Leptuch, P. Agnieszkę Różalską.

7. Rocznice śmierci: ++Bogdan Śliwiński, Emilia Strachacka, Regina Kułaga, Zofia Lasek, Ryszard Zaparty. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

8. Komunikat Metropolity Lubelskiego nt. Uroczystości Odpustowych w Archikatedrze i zaproszenie na Pieszą Pielgrzymkę (odczytać z kartki).